Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światło w bagażniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światło w bagażniku

    Zamieszczone przez blackrs
    rozmawiałem wczoraj z moim mechanikiem mówił że rozezna się w temacie ale nie wydaje mu sie problemem wydłużenie 5 biegu. musi tylko nr skrzyni mieć i bedzie patrzył jak to wygląda
    Udało się coś ustalić :?: :roll:

  • #2
    Światło w bagażniku

    Cześć
    Nie świeci mi światło w bagażniku,żarówka jest ok ,przewody chyba ok.
    Tylko siłownik dolny dziwnie sie zachowuje przy otwarciu klapy po 2-3 sekundach zatrzymuje sie i wraca.
    Który zamak włancza światło dolny czy górny??

    Komentarz


    • #3
      czujnik w zamku pyt jeszcze czy na zegarach świeci się kontrolka jak otworzysz tył jeśli nie to czujnik w zamku

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krisoctav
        czujnik w zamku pyt jeszcze czy na zegarach świeci się kontrolka jak otworzysz tył jeśli nie to czujnik w zamku
        Swieci sie kontrolka,który czujnik ten na dole co jest w listwie z klapką??

        Komentarz


        • #5
          w O1 jest w zamku i powinno być również w OII tak sądzę

          Komentarz


          • #6
            Klucha1212, jak spojrzysz na podniesioną tylną klapę, to u góry na wprost masz zamek :wink: bagażnika (czy też rygiel)
            jak zwał tak zwał.
            W środku tego zamka, w szczelinie widoczny jest plastik.
            Jak wciśniesz ten plastik, to powinno zgasić się światło w bagażniku (u Ciebie nie działające) i powinna zgasić się czerwona kontrolka na zegarach.
            Załączone pliki
            Fajna stronka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Borsuk2
              Klucha1212, jak spojrzysz na podniesioną tylną klapę, to u góry na wprost masz zamek :wink: bagażnika (czy też rygiel)
              jak zwał tak zwał.
              W środku tego zamka, w szczelinie widoczny jest plastik.
              Jak wciśniesz ten plastik, to powinno zgasić się światło w bagażniku (u Ciebie nie działające) i powinna zgasić się czerwona kontrolka na zegarach.
              Cześć
              Właśnie to wczorej rozebralem poczyściłem i nic Co radzisz!?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Klucha1212
                przewody chyba ok.
                Skoro żarówka OK i wszystkie inne sposoby zawiodły sprawdż przewody bo wygląda na to, że brak zasilania
                ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Klucha1212
                  Właśnie to wczorej rozebralem poczyściłem i nic
                  i co ustaliłeś ?
                  Jak wciskasz czujnik, to gaśnie kontrolka na zegarach czy nie ?
                  A w ogóle jak podniesiesz klapę, to zapala się ta kontrolka ?
                  Jeżeli tak, to włącznik jest dobry i trzeba sprawdzić przewody, czy dochodzi zasilanie itd. Jeżeli nie to włącznik nie łączy.
                  Ja bym z tym podjechał do jakiegoś serwisu i załatwią to w pięć minut.
                  Nie rozbierałem jeszcze tapicerek w bagażniku i pewnie połowę zaczepów bym połamał .
                  Fajna stronka

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Borsuk2
                    Zamieszczone przez Klucha1212
                    Właśnie to wczorej rozebralem poczyściłem i nic
                    i co ustaliłeś ?
                    Jak wciskasz czujnik, to gaśnie kontrolka na zegarach czy nie ?
                    A w ogóle jak podniesiesz klapę, to zapala się ta kontrolka ?
                    Jeżeli tak, to włącznik jest dobry i trzeba sprawdzić przewody, czy dochodzi zasilanie itd. Jeżeli nie to włącznik nie łączy.
                    Ja bym z tym podjechał do jakiegoś serwisu i załatwią to w pięć minut.
                    Nie rozbierałem jeszcze tapicerek w bagażniku i pewnie połowę zaczepów bym połamał .
                    Cześć
                    Wszystko jest ok z kontrolka bagażnika ,zrobię jak piszesz podjadę do serwisu
                    Dzięki za pomoc

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X